Участь у судових процесах

 

  • На цьому етапі роботи співробітники Компанії беруть участь у судових процесах, пов'язаних з розглядом справ про адміністративні правопорушення та кримінальних злочинів.
  • Метою зазначеного етапу є супровід матеріалів розслідувань до отримання рішення суду.
  • Нижче наведені приклади отриманих рішень судів, по матеріалам, які супроводжували співробітники нашої компанії:

 

АДМІНІСТРАТИВНІ ПРАВОПОРУШЕННЯ
 

Справа про фальсифікований клей

gerb
Постанова Новозаводського районного суду м. Чернігова
Розглянувши у відкритому судовому засіданні справу про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБИ, за ст. 51-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі - КУпАП)
  • ВСТАНОВИВ: ОСОБА в м. Чернігові, на ринку "Центральний", по вул. Примакова, здійснювала реалізацію клею торговельної марки, який є фальсифікованим. За даним фактом відносно ОСОБИ складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 51-2 КУпАП.
  • ПОСТАНОВИВ: ОСОБУ притягнути до адміністративної відповідальності за ст. 51-2 КУпАП та накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу на користь держави в сумі 170 гривень. Конфіскувати на користь держави клей торговельної марки - 41 тюбик по 3 грами, вилучений згідно акту вилучення та який зберігається в УДСБЕЗ УМВСУ в Чернігівській області.

З повним змістом даної Постанови Ви можете ознайомитись на сайті єдиного реєстру судових рішень України, за наступним посиланням - Джерело

КРИМІНАЛЬНІ ЗЛОЧИНИ
   

Справа про фальсифікований чай

gerb
Вирок Київського районного суду м. Полтави
Розглянувши у відкритому судовому засіданні справу про обвинувачення ОСОБИ у скоєнні злочину, передбаченого ст. 229 ч.1 Кримінального Кодексу України,
  • ВСТАНОВИВ: ОСОБА, будучи приватним підприємцем здійснювала реалізацію чаю торговельної марки який не є оригінальною продукцією, тобто являється підробкою.
  • ЗАСУДИВ: ОСОБУ визнати винною у скоєнні злочину, передбаченого ст. 229 ч.1 Кримінального Кодексу України і призначити покарання у вигляді 1 року позбавлення волі з конфіскацією та знищенням відповідної продукції - вилученого неоригінального чаю. Стягнути з ОСОБИ на користь компанії – власника торговельної марки 10 051,20 грн. в рахунок відшкодування завданої злочином матеріальної шкоди.

З повним змістом даного Вироку Ви можете ознайомитись на сайті єдиного реєстру судових рішень України, за наступним посиланням - Джерело

 

З іншими рішеннями судів, по матеріалам, які супроводжували співробітники нашої компанії Ви можете ознайомитися на нашому сайті в розділі "НОВИНИ" або ж переходячи за наступними посиланнями:

 

brands

 

brands