Справа про фальсифіковані гербіциди

Співробітниками компанії отримано рішення суду відносно виробника та реалізатора фальсифікованих гербіцидів з використанням відомої торговельної марки:

gerb

Постанова Рівненського міського суду Рівненської області

Розглянув у відкритому судовому засіданні в місті Рівному кримінальну справу про обвинувачення: ОСОБИ, - у вчиненні злочину передбаченого частиною 1 статті 229 Кримінального кодексу України,

  • ВСТАНОВИВ: ОСОБА, без дозволу компанії – власника торговельної марки здійснював незаконну розфасовку гербіцидів в упаковки "_____Про" 75 г. та упаковки "_____– ГРАНД" ємності вагою 5 грам і використовував приліпач ємністю 20 грам з товарним знаком, що належить ТзОВ "_____Україна". Ці препарати перевозив в місті Луцьк, де реалізовував в будинку № 1, що на Привокзальному майдані. Під час обшуку в ОСОБИ було виявлено 820 упаковок з маркуванням гербіциду "_____ – ГРАНД" та приліпача до нього ємністю 20 грам на загальну суму 18 054 гривні, 755 упаковок з маркуванням гербіциду "_____ - Про" 75 г. на суму 9 334 гривні. Своїми діями ОСОБА завдала ТзОВ "_____Україна" значної матеріальної шкоди в розмірі 27 388 гривень.
  • ПОСТАНОВИВ:  ОСОБУ визнати винуватим у вчиненому злочині передбаченому частиною 1 статті 229 Кримінального кодексу України і відповідно до статті 45 Кримінального кодексу України звільнити від кримінальної відповідальності у зв’язку з дійовим каяттям, а тому провадження у кримінальній справі закрити. Речові докази по справі взірці гербіциду та приліпачі до них, взірці упаковок гербіциду, три стиплери та шість упаковок до них, вагові гирьки, мірні ложечки, мірну скляну посуду, штамп для нанесення дати виготовлення та терміну придатності - знищити.

З повним змістом даної Постанови Ви можете ознайомитись на сайті єдиного реєстру судових рішень України, за наступним посиланням - Джерело

brands

 

brands