Справа про фальсифіковані антифризи

Співробітники компанії отримали рішення суду відносно реалізатора фальсифікованих антифризів з використанням відомої торгової марки:

gerb

Постанова Решетилівського районного суду Полтавської області

Розглянувши матеріали, які надійшли від Решетилівського РВ УМВС України в Полтавській області, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБИ за ст. 51-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення

  • ВСТАНОВИВ:ОСОБА в магазині по вул. Фрунзе в селещі Решетилівка Полтавської області здійснювала реалізацію охолоджуючої рідини торговельної марки, яка згідно експертного висновку № 354 дослідження інтелектуальної власності є використанням знаку товарів та послуг за свідоцтвом України № ХХХХХ, чим вчинила привласнення авторства на такий об’єкт або інше умисне порушення прав на об’єкт права інтелектуальної власності, що охороняється законом, тобто скоїв правопорушення, передбачене ст. 51-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
  • ПОСТАНОВИВ: ОСОБУ визнати винною у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 51-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та накласти стягнення у виді штрафу в розмірі 300 (триста) грн.

З повним змістом даної Постанови Ви можете ознайомитись на сайті єдиного реєстру судових рішень України, за наступним посиланням - Джерело

brands

 

brands