Справа про фальсифіковану косметику

Співробітниками компанії було отримано рішення суду відносно реалізатора фальсифікованої косметичних виробів з використанням відомої торгової марки:

gerb

Постанова Ковельського міськрайонного суду Волинської області

Вивчивши матеріали справи, які надійшли від УДСБЕЗ УМВС України у Волинській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБИ за ст. 51-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення

  • ВСТАНОВИВ: на території ринку "Привокзальний" ОСОБА здійснювала реалізацію підробленої продукції "торговельної марки", чим незаконно використала об’єкт права інтелектуальної власності (знака для товарів та послуг), вчинивши тим самим адмінправопорушення передбачене ст.51-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
  • ПОСТАНОВИВ:ОСОБУ визнати винною у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ст.51-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення та накласти на неї адмінстягнення у виді штрафу в розмірі 170 (сто сімдесят) гривень з конфіскацією однієї туші для вій "торговельної марки" вартістю 15 гривень. Товар, що підлягає конфіскації знаходиться в УДСБЕЗ УМВС України у Волинській області.

З повним змістом даної Постанови Ви можете ознайомитись на сайті єдиного реєстру судових рішень України, за наступним посиланням - http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/7373528

brands

 

brands