Справа про фальсифіковану каву

Співробітниками компанії отримано рішення суду відносно реалізатора фальсифікованої кави з використанням відомої торгової марки:

gerb

Вирок Богуславського районного суду Київської області

Розглянувши у відкритому судовому засіданні кримінальну справу по обвинуваченню ОСОБИ № 1, ОСОБИ № 2 та ОСОБИ № 3 у вчиненні злочину, передбаченого ст. 229 ч.2 Кримінального Кодексу України,

  • ВСТАНОВИВ: ОСОБА № 1, ОСОБА № 2 та ОСОБА № 3 за попередньою змовою між собою, попередньо встановивши в будинку ОСОБИ № 4, що знаходиться в с. Тептіївка Богуславського району в кустарних умовах обладнання, незаконно використовували торговельну марку № 1, права на яку на території України належить ЗАТ "_____Україна", та незаконно використовували торговельну марку № 2, права на яку на території України належить ЗАТ "_____", розфасовуючи каву фірмового найменування. 22 грудня 2006 року в с. Тептіївка Богуславського району, в будинку ОСОБИ № 4 працівниками міліції було виявлено та вилучено обладнання для фасування кави, 150 коробок для кави, 116 коробок кави, 520 штук пустих сошеток, 340 пустих коробок для кави, 270 шт. бракованих сошеток кави, 193 бабіни для виготовлення сошеток, 9 071 пачок кави в кожній пачці містилось по 25 сошеток розфасованої кави.
  • ЗАСУДИВ: ОСОБУ № 1 за ст. 229 ч.2 Кримінального Кодексу України до штрафу на суму 17 000 (сімнадцять тисяч) гривень з конфіскацією відповідної продукції та знарядь і матеріалів, що використовувались для її виготовлення. ОСОБУ № 2 за ст. 229 ч.2 Кримінального Кодексу України до двох років позбавлення волі з конфіскацією відповідної продукції та знарядь і матеріалів, що використовувались для її виготовлення. ОСОБУ № 3 за ст. 229 ч.2 Кримінального Кодексу України до двох років позбавлення волі з конфіскацією відповідної продукції та знарядь і матеріалів, що використовувались для її виготовлення. Речові докази: кава, обладнання для фасування, фасувальні матеріали (всього 21 найменування, які вказані в протоколі огляду речових доказів), конфіскувати як продукцію, знаряддя і матеріали, що використовувались для виготовлення продукції з незаконним використанням знаків для товарів фірмового найменування марки.

З повним змістом даного Вироку Ви можете ознайомитись на сайті єдиного реєстру судових рішень України, за наступним посиланням - http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/1482890

brands

 

brands