Справа про фальсифіковані герметики

Співробітниками компанії було отримано рішення суду відносно реалізатора фальсифікованих герметиків з використанням відомої торгової марки:

gerb

Постанова Комунарського районного суду м. Запоріжжя

Розглянувши матеріал про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБИ за правопорушення передбачене ст. 51-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення

  • ВСТАНОВИВ: на автомобільному ринку Оріхівському шосе в м. Запоріжжя була проведена закупка герметика-прокладки торговельної марки під час якої встановлено, що ОСОБА реалізувала герметики-прокладки торговельної марки з явними ознаками підроблення та без наявності сертифікату якості, за що ст. 51-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачена адміністративна відповідальність.
  • ПОСТАНОВИВ: визнати ОСОБУ винною у скоєні правопорушення передбаченого ст. 51-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення та накласти стягнення у вигляді штрафу у сумі 510 грн. на користь держави з конфіскацією незаконно виготовленої продукції, а саме: тюбики (герметики-прокладки) 124 штуки, з подальшим їх знищенням.

З повним змістом даної Постанови Ви можете ознайомитись на сайті єдиного реєстру судових рішень України, за наступним посиланням - Джерело

brands

 

brands