Справа про фальсифіковані вироби зі шкіри

Співробітниками компанії було отримано рішення суду відносно реалізатора фальсифікованих виробів зі шкіри з використанням всесвітньо відомої торговельної марки:

gerb

Постанова Голосіївського районного суду м. Києва

Розглянувши матеріали, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБИ, за ст. 51-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення

  • ВСТАНОВИВ: ОСОБА в м. Києві по вул. В. Васильківській, 72 в торговому центрі "Олімпійський", здійснювала реалізацію шкіряних виробів торговельної марки з ознаками фальсифікації у магазині "Marco Pini", чим вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ст. 51-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
  • ПОСТАНОВИВ: визнати ОСОБУ винною у вчиненні правопорушення передбаченого ст. 51-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення та накласти адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 1 700 грн. з конфіскацією виготовленої продукції.

З повним змістом даної Постанови Ви можете ознайомитись на сайті єдиного реєстру судових рішень України, за наступним посиланням - http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/7330874

brands

 

brands