Справа про фальсифіковану монтажну піну

Співробітниками компанії отримано рішення суду відносно реалізатора фальсифікованої монтажної піни з використанням відомої торговельної марки:

gerb

Вирок Овідіопольського районного суду Одеської області

Розглянувши у відкритому судовому засіданні, кримінальну справу за обвинуваченням ОСОБИ, у вчиненні злочину, передбаченого ст. 229 ч.1 Кримінального Кодексу України, -

  • ВСТАНОВИВ:ОСОБА, була попереджена представником компанії ТОВ ІІ "_____Україна" про те, що реалізація монтажної піни з маркуванням "_____" - є незаконним використанням її торговельної марки. Однак, ОСОБА, маючи намір на незаконне використання торгового знака для товарів, з корисливих мотивів, достовірно знаючи, що реалізована нею монтажна піна з маркуванням "_____" за зовнішніми ознаками відповідає оригінальній піні "_____", не дивлячись на попередження офіційного представника компанії ТОВ ІІ " _____Украіна", продовжила реалізацію зазначеної продукції в орендованому нею торговому контейнері.
  • ЗАСУДИВ:ОСОБУ визнати винною у вчиненні злочину, передбаченого ст. 229 ч. 1 Кримінального Кодексу України із застосуванням ст. 69 Кримінального Кодексу України призначити їй покарання у вигляді штрафу, в розмірі 12 750 грн. з конфіскацією та знищенням контрафактної продукції (480 штук балонів монтажної піни "_____"). 

З повним змістом даного Вироку Ви можете ознайомитися на сайті єдиного реєстру судових рішень України, перейшовши за наступним посиланням - Джерело

 

brands

 

brands