Справа про фальсифіковані дезодоранти

Співробітниками компанії отримано рішення суду відносно реалізатора фальсифікованих антиперспірантів відомої торговельної марки:

gerb

Постанова Ковельського міськрайонного суду Волинської області

Розглянувши справу, яка надійшла від УДСБЕЗ УМВС України у Волинській області, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБИ за ст. 51-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення

  • ВСТАНОВИВ: ОСОБА в м. Ковелі по вул. Театральна, в торговому кіоску, здійснював реалізацію кулькового дезодоранту - антиперспіранту "торговельної марки", який є контрафактним, вчинивши тим самим адміністративне правопорушення, передбачене ст. 51-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
  • ПОСТАНОВИВ: визнати ОСОБУ винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 51-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та накласти  адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 200 (двісті) гривень 00 копійок з конфіскацією в дохід держави незаконно виготовленої продукції – дезодоранту – антиперспіранту "торговельної марки" (банка 50мл.) в кількості 1 (одна) штука та дезодоранту – антиперспіранту "торговельна марка" (банка 50 мл.) в кількості 1 (одна) штука. Незаконно виготовлена продукція, що підлягає конфіскації зберігається в УДСБЕЗ УМВС України у Волинській області.

З повним змістом даного Вироку Ви можете ознайомитись на сайті єдиного реєстру судових рішень України, за наступним посиланням - http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/7831098

brands

 

brands