Провідні світові бренди окулярів ведуть боротьбу з фальсифікацією

LogoAnfaoОкуляри знаходяться на передовій лінії боротьби з цим явищем, яке сильно шкодить їх репутації. Промислова і комерційна фальсифікація на сьогоднішній день складає від 5 до 7 % світової торгівлі. Незаконний торговий оборот в результаті серйозно загрожує національній та міжнародній економіці та її короткостроковому і довгостроковому розвитку. Крім нанесення значного економічного збитку фальсифікована продукція також становить під загрозу безпеку споживачів. Виробники очок в Італії, яких представляє ANFAO (Асоціація італійських виробників оптики), вже давно знайомі з цим явищем і протягом декількох років ведуть боротьбу з фальсифікацією.

 

Наш рух проти контрафактної продукції охоплює національні та місцеві асоціації, організації та органи правопорядку, які щодня працюють над запобіганням цієї на перший погляд непереборної зарази

- зазначає президент ANFAO Вітторіо Табакко (Vittorio Tabacchi). Головною метою цієї діяльності є залучення уваги і компаній, і громадян до явища фальсифікації продукції відомих торгових марок. Організатори сподіваються, що захід покладе початок подальшим, більш ефективним ініціативам по боротьбі з виробництвом підробок, ініціативам, необхідність яких очевидна внаслідок останньої інформації про цю проблему.

Джерело

brands

 

brands