Чернівецькі УБОЗівці викрили злочинну групу, котра виробляла та реалізовувала підроблені автомастила

fake car oil 3П’ятеро мешканців Чернівецької та Вінницької областей організували у Вінниці підпільне виробництво, де виготовляли та зберігали фальсифіковані автомобільні оливи та мастила відомих торгових марок. Потім їх реалізовували та розповсюджували через розгалужену торгівельну мережу в Україні, в тому числі і в Чернівецькій області.
Злочинне угрупування з міжрегіональними зв’язками створив 40-річний чернівчанин, раніше не судимий приватний підприємець, залучивши до цієї незаконної діяльності ще трьох сорокарічних буковинців, серед яких одна жінка. Також однією з головних дійових осіб групи був вінницький підприємець, який безпосередньо здійснював та відповідав за виготовлення контрафактної продукції. Інші члени групи також займалися бізнесом. А точніше реалізовували мастильні матеріали та запчастини до автомобілів, будучи при цьому офіційними оптовими підрозділами дистриб’юторів оригінальних торгових марок. Тобто фальсифіковані товари вони продавали, використовуючи офіційні документи та ділову репутацію представників оригінальної продукції, - повідомив начальник УМВС України в Чернівецькій області Валерій Зінченко.

В офіційних торгових точках з продажу паливно-мастильних матеріалів, в яких здійснювали свою підприємницьку діяльність зловмисники, було задокументовано факти реалізації продукції відомих виробників, яку в подальшому було направлено на експертне дослідження офіційним представникам знаків товарів та послуг даних фірм. Проведеним експертним дослідженням було підтверджено, що закуплена продукція являється фальсифікованою, тобто не відповідає вимогам та стандартам якості відповідних торгових марок та не вироблена офіційним заводом виробником.

Як розповів начальник УБОЗ УМВС України в Чернівецькій області Микола Нємцов:

за даними фактами від офіційних представників товарних знаків надійшли заяви про порушення авторських прав у сфері інтелектуальної власності товарних знаків та розпочато кримінальні провадження за ознаками злочинів, передбачених ст. 229 ч.3 (Незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару) Кримінального кодексу України

fake car oilСпівробітниками УБОЗ УМВС України в Чернівецькій області за місцем проживання членів злочинного угрупування, в місцях зберігання контрафактної продукції та торгових точках було проведено 17 санкціонованих обшуків, під час яких вилучено накладні, бухгалтерські документи, грошові кошти, близько 1 тисячі пластикових каністр з автомобільними мастилами з етикетками відповідних торгових марок, об’ємом від 1 до 5 літрів.
Також проведено обшук за адресою розташування виробничих потужностей в м. Вінниці. Під час обшуку виявлено близько 10 тисяч пластикових каністр об’ємом від 1 до 5 літрів, з етикетками торговими марок, порожні каністри без етикеток та картонні упаковки, бухгалтерські документи, печатки, оргтехніка.
Усі вилучені товари та документи будуть направлені на експертизу. Досудове розслідування триває.

Джерело

brands

 

brands